Publicat 12 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 13 Iul 2019

Agent Turism/Ticketing (Leisure)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sunteți gata să vă aduceți abilitățile, competențele și experiența în sprijinul uneia dintre cele mai mari companii de administrare a călătoriilor din România? S-ar putea să fii exact noul membru al echipei pe care îl căutăm. AS Travel este reprezentantul exclusiv al companiei BCD Travel România - una dintre cele mai mari companii de administrare a călătoriilor din România.

Indepliniti urmatoarele?
Studii superioare finalizate;
Experienta profesionala in domeniul turismului de minimum 5 ani;
Cunostinte de operare PC: MS Office; AMADEUS;
De preferat experienta acumulata in cadrul unei agentii cu profil leisure;
Cunostinte de limba engleza nivel avansat (scris, conversational);
Persoana atenta la detalii, responsabila si orientata catre rezultat, receptivitate fata de nou;
Abilitati de comunicare,spirit de echipa, rezistenta la stres,organizare si planificare;

Descrierea jobului

Cerinte:
Experienta in turism leisure;
Conceperea/pregatirea ofertelor de ticketing;
Efectuarea de rezervari- Emiterea si vanzarea documentelor de calatorie;
Gestionarea rezervarilor conform politicilor impuse de companiile aeriene si partenerii agentiei;
Intocmirea documentelor fiscale aferente documentelor de calatorie emise;
Activitate de verificare si controlare a platilor/incasarilor operate in sistem;

AS Travel este reprezentantul exclusiv al companiei BCD Travel România - una dintre cele mai mari companii de administrare a călătoriilor din România. http://www.astravel.ro/

Expirat
Agent Turism/Ticketing (Leisure)  -  AS Travel SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles