Publicat 13 Oct 2008 | Expiră 13 Nov 2008

AGENT TURISM SI / SAU TICKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- spirit de echipa;
- cunostinte minim limba engleza
- experienta min 6 luni in agentie de turism ;
- cunostiinte de operare PC;
- abilitati de comunicare, negociere, PR
- rezistenta la stres si disponibilitatea de a lucra in program prelungit;
- cunostinte sisteme de rezervari atat pentru bilete de avion cat si pentru cazari internationale
- cursuri Amadeus
- diploma IATA

Descrierea jobului

- efectuarea rezervarilor interne si internationale
- realizarea de pachete turistice pentru turismul domestic si international atat pentru turisti individuali cat si pentru grupuri
- emiterea documentelor de calatorie catre clienti
- mentinerea unei bune colaborari cu furnizorii de servicii
- mentinerea unei bune colaborari cu clientii
- efectueaza facturarea catre clienti;

Oferta: posibilitatea de a lucra intr-un cadru atractiv alaturi de o echipa tanara de specialisti; pachet salarial atractiv; calatorii documentare in strainatate; insotitor de grup in tara si in strainatate; posibilitate de imbunatatire a cunostintelor in turism; cursuri de initiere (in functie de postul ocupat).

Agentie tanara cu personal cu multa experienta in domeniul turismului. Ceea ce putem spune despre personalitatea agentiei este ca, ne identificam cu dorintele clientilor iar in tot ceea ce facem punem pasiune si dedicatie astfel incat, clientul sa se simta relaxat atunci cand apeleaza la serviciile noastre si sa ne recomande cu incredere.

Expirat
AGENT TURISM SI / SAU TICKETING  -  EASY SERVICES