Publicat 19 Iul 2018 | Expiră 19 Aug 2018

AGENT TURISM CU EXPERIENTA - CLUJ, PLOIESTI, GALATI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
Excelente abilitati de comunicare
Capacitatea de a lucra in echipa
Persoana dinamica, orientata catre rezultate
Constituie avantaj cunoasterea si utilizarea GDS-urilor (Wspan, Amadeus, Sabre)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- sa incheie rezervari pentru zboruri, hoteluri, activitati, precum si toate celelalte
produse turistice atat pentru persoane individuale, dar si pentru grupuri.

Abilitati:
- sa poata oferi consultanta clientilor privind incadrarea in bugetul disponibil, alegerea celei
mai bune perioade pentru calatorie, alegerea locatiei care sa raspunda cerintelor, dar si recomandari
privind activitatile care le poate face la destinatie.

Cerinte:
- experienta ca agent de turism sau pasionat de calatorii, cunostinte temeinice de geografie si
limbi straine si experienta in vanzari, dornic sa acumuleze intr-o perioada scurta un bagaj mare de
cunostinte si sa performeze in cariera de consultant de turism

Beneficii:
Se ofera salariu motivant in functie de performante.

Perfect Journey este o companie creata de un grup de investitori romani si este prezenta la nivel
national cu un numar de sapte agentii in Bucuresti, Brasov, Buzau, Ploiesti, Cluj Napoca si Galati.
Agentia activeaza pe piata din Romania din 2016, relansand Perfect Tour, unul dintre cele mai
cunoscute și puternice branduri de pe piața autohtonă a vacanțelor premium din ultimii ani.

Expirat
AGENT TURISM CU EXPERIENTA - CLUJ, PLOIESTI, GALATI  -  SC PERFECT JOURNEY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles