Publicat 14 Aug 2008 | Expiră 14 Sep 2008

Agent Turism call center

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Limbi straine -limba engleza, nivel avansat scris si vorbit;
-Alte limbi straine constituie un avantaj;
-Studii - minim bacalaureat;
-Studiile superioare contituie un avantaj;
-Foarte bune cunostinte operare calculator: Office, Internet;
-Experienta in turism constituie un avantaj;
-Disponibilitate de lucru in ture;
-Aptitudini comerciale si de comunicare.

Descrierea jobului

-Asigura preluarea apelurilor telefonice, in vederea furnizarii informatiilor solicitate de clienti;
-Efectuarea rezervarilor in sistemele proprii;
-Atingerea targetelor personale si de echipa;
-Promoveaza si sustine serviciile/produsele Perfect-Tour.

Beneficiati de training specializat si cursuri permanente.
Pachet salarial competitiv.

-Agentie de turism specializata in turism extern / intern, bilete de avion, organizare evenimente, asigurari; agent DerTour, Meier's, ADAC

Expirat
Agent Turism call center  -  Perfect Tour SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles