Publicat 28 Aug 2006 | Reactualizat 07 Sep 2006 | Expiră 28 Sep 2006

AGENT TRANSPORTURI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana autoritara, cu spirit organizatoric,
disciplinat, cu prestanta, capabil sa ia decizii cand situatia o cere.
- Studii superioare tehnice (constituie un avantaj)
- Abilitati de organizare, dinamism, initiativa, responsabilitate, corectitudine;
DOMICILIUL STABIL IN CLUJ

Descrierea jobului

- Mentinerea legaturii cu clientii ulterior semnarii contractelor in vederea derularii in conditii optime a lucrarilor.
- Permanenta actualizare a bazelor de date (informatic/birotic) cu toate elementele de identificare a efectuarii curselor;
- Coordonarea si planificarea transporturilor;
- Organizarea intregii activitati operationale;
- Crearea si implementarea politicilor si procedurilor companiei legate de folosirea/gestionarea parcului auto;
- Mentinerea relatiei cu firmele de asigurari;
- Mentinerea relatiei cu service-urile auto si alti furnizori de servicii;

S.C. BENGOSS COMIMPEX S.RL. ESTE O SOCIETATE CU CAPITAL INTEGRAL PRIVAT, AVAND CA OBIECT PRINCIPAL DE ACTIVITATE PRODUCEREA SI COMERCIALIZAREA DE MATERIALE DE CONSTRUCTII SI FINISAJ. SOCIETATEA A FOST FONDATA IN ANUL 1993 INREGISTRAND O DINAMICA CONTINUA CONCRETIZATA IN REALIZAREA UNUI RULAJ IMPRESIONANT DE MATERIALE DE CONSTRUCTII SI FINISAJ.

Expirat
AGENT TRANSPORTURI  -  S.C. BENGOSS COMIMPEX SRL