AGENT TRANSPORTURI DIVIZIA FOODSERV ARAD

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Experienta pe pozitie similara;
- Cunostinte de operare pe calculator ( PC, Word, Excel, Outlook )
- Cunoasterea limbii engleza obligatoriu ( vorbit, citit, scris );
- Posesor permis ( optional );
- Domiciliu stabil in Arad;
- Cautam o persoana activa, dinamica, cu capacitatea de a decide in situatii critice si sub presiune.

Descrierea jobului

- Cautarea si contactarea furnizorilor serviciilor de transport;
- Efectuarea comenzilor de transport intern si extern in vederea derularii contractelor de vanzare-cumparare ale firmei;
- Negocierea tarifelor si termenelor de plata;
- Urmarirea documentelor de transport, a incasarilor/platilor si a documentelor de plata;
- Pachet salarial atractiv;
- Laptop, telefon de serviciu;
- Perspectiva de dezvoltare profesionala;

Descrierea companiei

www.aquila.ro
Publicat 19 oct. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos