AGENT TRANSPORT / AGENT RECRUTARE CAMIOANE / PLANNER

ROGESIL SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal detine:
- portofoliu de firme cu camioane si utilitare 3.5 tone

- experienta in firma de transport
- experienta in dispecerat
- cunoscator de termeni in transport

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci :
- recrutare camioane si utilitare 3.5 tone pentru departamentul de expeditii
- mentinerea comunicarii cu firmele
- mentinerea evidentei licentelor asigurarilor si CMR-urilor
- planning (optional)
- dispecerat (optional)

ROGESIL SRL este o companie privata, care ofera servicii de transport intracomunitar, international si intern de marfa pe relatia Europa. Suntem la dispozitia dumneavoastra pentru a va oferi cele mai bune solutii legate de transport, precum si asistenta in rezolvarea tuturor problemelor conexe transportului. Urmarim dezvoltarea relatiilor cu partenenerii nostri, fiind convinsi ca relatiile de lunga durata pot duce la rezultate exceptionale pentru clientii nostri, pentru furnizorii nostri si pentru noi.

Publicat 29 Sept. 2022 Expiră 29 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.