AGENT TICKETING – departament GRUPURI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Descrierea jobului:
- Solicitare si negociere cotatii la companiile aeriene pentru cereri ad-hoc/lanturi in functie de sezonul turistic.
- Preluarea, efectuarea rezervarilor precum si urmarirea derularii acestora.
- Emiterea biletelor de avion, intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie.
- Intocmirea deconturilor si transmiterea acestora la timp catre departamentul de contabilitate.

Cerinte:
- Usurinta in a intelege, urmari si transmite departamentului de productie conditiile contractuale transmise de catre fiecare companie aeriana in parte.
- Cunoasterea limbii engleze si a sistemului AMADEUS constituie un avantaj.
- Eficienta flexibilitate si seriozitate la locul de munca prin respectarea programului, a sarcinilor de lucru si a colegilor.
- Capacitatea de a lucra in echipa chiar si in conditii de stres uneori, perseverenta sociablilitate.
- Usurinta, claritate si coerenta in exprimare.

Beneficii:
- Potential mare pentru dezvoltarea unei cariere profesionale intr-o firma de prestigiu
- Pachet salarial motivant acordat in functie de experienta, calificarile si abilitatile candidatului
- Asigurare de sanatate
-Training complet pentru folosirea soft-urilor interne
- Mediu de lucru dinamic si placut
- Vacante la preturi preferentiale

Cocktail Holidays este un tur operator de top din Europa de Est. Fondat ca business de familie în anul 1993 în România, dar mereu condus după standarde internaționale. Vrei să afli mai multe despre noi?

Fiind una dintre primele companii care a organizat călătorii în străinătate pentru români, am dezvoltat o înțelegere foarte bună a nevoilor clienților noștri și un portofoliu cuprinzător de produse.

Colaborăm cu peste 2000 de agenții partenere și ne mândrim cu cea mai mare rată de satisfacție din industrie: peste 99%!

Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022