Publicat 28 Aug 2008 | Expiră 28 Sep 2008

Agent Ticketing - Call Center

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei sa faci parte din echipa celui mai dinamic serviciu de ticketing din Romania?
Vola.ro cauta un agent de ticketing – call center pentru biroul din Bucuresti.

Vola.ro (parte din grupul Student Adventure, cu birouri in Romania, Polonia, Republica Moldova si Ucraina) este o agentie acreditata IATA si o companie sprijinita financiar de fondul de investitii Tar Heel Capital. Vola.ro opereaza serviciul online www.vola.ro si call center-ul 08010 ZBOARA.

Candidatul de succes ar trebui sa aiba:

- dorinta de face parte dintr-un colectiv tanar, dinamic si o companie in plina dezvoltare

- atitudine profesionala la telefon (“zambetul” din voce e foarte important!)

- experienta anterioara intr-o agentie de turism si intr-un sistem de rezervari (de preferat Amadeus) constituie un plus, insa lipsa ei nu constituie un impediment. ABSOLVENTII PROMOTIEI 2008 SUNT INCURAJATI SA APLICE!

- experienta la nivel de utilizator a suitei Microsoft Office (Outlook, Excel, Word)

- responsabilitate, maturitate si energie pozitiva

Descrierea jobului

- Preluarea cererilor de la clienti (preponderent prin intermediul call center-ului) si transmiterea de cotatii de pret conform procedurilor companiei

- Managementul vanzarilor catre clienti (rezervari bilete de avion, rezervari hotel si inchirieri masini)

- Asistenta clienti (prin call center, online si in sediul agentiei)

- Efectuarea de rapoarte catre managementul companiei

- Alte responsabilitati indicate de managementul companiei

Oferim un sistem de compensare motivant (parte fixa plus bonusuri bazate pe vanzari si performanta generala) pentru diferite nivele de experienta, precum si training pentru invatarea sistemelor computerizate de rezervari folosite de companie.

Vola.ro este cel mai convenabil si mai ieftin serviciu de rezervari bilete de avion, hoteluri si inchirieri masini din Romania. Rezervarile se efectueaza prin internet la www.vola.ro sau la call center 08010 ZBOARA (021 407 5300). Vola.ro este un serviciu operat de Vola.ro Student Adventure, agent acreditat IATA (International Air Transport Association) si o companie Tar Heel Capital (USA-Polonia).

Expirat
Agent Ticketing - Call Center  -  Vola.ro