Agent telesales limba spaniola

RCS & RDS - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana dinamica, orientata catre client cu bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
- Persoana focusata pe rezultate si atingerea targetului lunar stabilit de superiorul ierarhic;
- Student sau absolvent de studii superioare;
- Capacitate de a lucra cu diferite categorii de clienti, inclusiv clienti dificili;
- Abilitati foarte bune de identificare si rezolvare probleme;
- Rezistenta la lucru in conditii de stres (presiunea atingerii targetului);
- Experienta pe o pozitie similara poate constitui un avantaj;
- Cunostintele generale din domeniul telecomunicatiilor constituie avantaj;
- Participarea la cursurile de vanzari constituie avantaj;
- Limba spaniola nivel avansat - obligatoriu;
- :Limba engleza-nivel mediu-avansat - constituie avantaj.

Descrierea jobului

- Interactiunea telefonica cu potentialii clienti, in scopul promovarii serviciilor pe care compania le ofera;
- Vanzarea prin telefon a serviciilor Rcs-Rds catre clientii potentiali;
- Stabilirea si dezvoltarea de relatii foarte bune cu clientii companiei;
- Furnizarea informatiilor solicitate de catre clienti, referitor la serviciile si produsele specifice comercializate;
- Obtinerea de informatii suplimentare/relevante de la clienti, in scopul furnizarii informatiilor adecvate solicitate de catre acestia si obtinerea satisfactiei depline a clientilor;
- Informarea sefului direct in legatura cu orice problema aparuta.

Compania DIGI | RCS & RDS oferă în România servicii de televiziune prin cablu și prin satelit de tip DTH, internet fix, telefonie și date mobile, telefonie fixă, la cele mai accesibile prețuri de pe piață.
DIGI | RCS & RDS ocupă prima poziție pe piața operatorilor de televiziune prin cablu (63%) și este lider pe segmentul de servicii de internet fix (61%) și telefonie fixă (40%). De mai bine de 13 ani, peste 3 milioane de numere au fost portate în rețeaua DIGI, succes care îi asigură poziția de lider al serviciului de portabilitate.
Compania este primul operator de telecomunicații din România care a investit în conținut media și deține în prezent televiziunea de știri Digi24, patru televiziuni de sport HD, Digi Sport 1, 2, 3 și 4, prima televiziune ultra-HD din România - Digi 4K, televiziunea Film Now (Pay-TV), trei televiziuni de documentare, Digi World, Digi Life și Digi Animal World, televiziunile muzicale UTV, Hit Music Channel, Music Channel, precum și posturile de radio Digi FM, Digi24 FM, PROFM, Dance FM și Chill FM..
Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos