Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Agent Telesales (Account Manager)

CONFIDENTIAL
3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
• Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
• Flexibil, comunicativ, persuasiv si perseverent
• Cunostinte solide de MS Office
• Avantaj: experienta in call center / telesales

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Contactarea telefonica a clientilor si informarea lor despre produsele companiei
• Crearea si actualizarea informatiilor despre clienti in bazele de date
• Realizarea de oferte catre clientii contactati conform strategiei stabilite de companie
• Intocmirea de rapoarte specifice de activitate

Oferim:
• Contract de munca pe perioada nedeterminata, salariu fix si bonusuri de performanta
• Perspective de promovare in cadrul companiei in 3-6 luni (Account Manager sau Call Center Manager)
• Mediu de lucru tanar si dinamic unde poti capata experienta necesara in domeniul vanzarilor

Companie cu un mediu de lucru dinamic si un colectiv tanar si dedicat.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent Telesales (Account Manager)  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles