Publicat 20 Iul 2006 | Expiră 20 Aug 2006

Agent Telemarketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Calitati excelente de comunicare
• Determinare,Flexibilitate
• Capoacitate de concentrare
• Familiarizat cu lucrul in Word si Excel
• Experienta pe un post asemanator este obligatorie

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• sa ofere posibililor clienti informatii asupra produsului oferit in vederea obtinerii unei intalniri cu agentul de vanzari pentru prezentarea in amanunt a ofertei companiei
• sa asigure distribuirea contactelor si a amanuntelor necesare departamentului de vanzari
• sa atinga targeturile stabilite
Beneficii:
• salariu fix competitiv
• bonus din contractele incheiate in urma intalnirilor stabilite
• training
• program 5h / zi

Agentie ce deruleaza in prezent doua proiecte: un site index de afaceri - www.citypages.ro si un suport media nou introdus pe piata din Romania - Pagina Orasului

Expirat
Agent Telemarketing  -  CITYPAGES IMPEX S.R.L.