Publicat 02 Mar 2006 | Reactualizat 19 Mar 2006 | Expiră 02 Apr 2006

AGENT TELEMARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-vorbitor nativ de limba germana sau nivel avansat de cunoastere a lb.germane;
-absolvent de studii superioare sau student;
-limba engleza-nivel mediu;
-cunostinte PC-Microsoft Office, Internet;
-experienta anterioara in call center ori in relatii cu clientii (avantaj);
-foarte bune aptitudini de comunicare, capacitate de a invata rapid, claritate in exprimare, dinamism, initiativa, capacitatea de a lucra in echipa, putere de convingere, atentie la detalii;
-atitudine orientata catre client.

Descrierea jobului

Angajam telemarketeri pentru sediul din Bucuresti. Compania ofera training, experienta anterioara constituie un avantaj.
Oferta (bonusuri, beneficii):
-salariu fix +bonus;
-perioada de proba :o luna;
-mediu de lucru tanar, dinamic;
-posibilitati de avansare in functie de realizari.

Linea Directa Communication este o companie internationala de Marketing Direct cu prezenta in 20 de tari din Europa Centrala si de Rasarit

Expirat
AGENT TELEMARKETING  -  LINEA DIRECTA COMMUNICATION

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles