Publicat 15 Oct 2008 | Reactualizat 13 Nov 2008 | Expiră 15 Nov 2008

AGENT TELEMARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CALIFICARI: EXPERIENTA IN TELESALES/TELEMARKETING MIN 3 ANI; -CURSURI SAU SPECIALIZARI IN VINZARI;
-EXPERIENTA LUCRULUI IN DOMENIUL VINZARII IN DOMENIUL INDUSTRIAL REPREZINTA UN AVANTAJ;
-3 RECOMANDARI;
-CUNOSTINTE DE PC/EXCEL-IN SPECIAL/WORD/INTERNET, .BUNE;

Descrierea jobului

Descrierea postului:AGENT TELEMARKETING pentru persoanele cu DOMICILIUL IN BUCURESTI sau care au posibilitatea cazarii in Bucuresti.
DENUMIREA POSTULUI:AGENT TELEMARKETING;
DOMENIUL:VINZARI DIRECTE DE TIP CONSULTATIV– PE PROFIL INDUSTRIAL
SUBORDONAT:DIRECTOR DE VINZARI;
SUPRAVEGHEAZA:RETEAUA DE CLIENTI EXISTENTA;
POSIBILITATE DE CRESTERE:DIRECTOR DE VINZARI ZONAL;
TIMP MINUM DE REALIZARE A ACCEDERII:MEDIU 2 ANI;
DEPARTAMENT:VINZARI;
LOCATIA: birou in BUCURESTI.
GRAD DE SALARIZARE:MEDIU ECHIVALENTUL IN LEI A 1,000 EURO-NET(+TEL)PT TARGET REALIZAT;
TIP DE ANGAJARE:FULL TIME(FARA OBLIGATII PERSONALE);
DISPONIBILITATE DE A CALATORI:1% DIN TIMP
SCOPUL POSTULUI:GESTIONAREA TELEFONICA A CLIENTILOR EXISTENTI IN VEDEREA OBTINERII TARGETULUI PROPUS.COMPLETAREA BAZEI DE DATE CU CLIENTII NOI GASITI.PROMOVAREA PRODUSELOR PE PIATA INDICATA.
OBLIGATII/RESPONSABILITATI:
-minim 80 telefoane/zi catre reteaua de clienti;
-(auto)instruire zilnica;
-predarea in cel mult 3 zile a rapoartelor de vinzare a lui cit si a agentului de vinzare zonal- introducerea datelor in baza de date;
-redactarea in maxim 30 zile a bugetului de vinzare;
-atingerea minum a jumatatii din target+1leu;

Firma TRANSFORMATIONAL TEHNOLOGY CONSULTING este o frima privata cu capial roman 100%.

Activeaza in domeniul forestier-gradinarit si face parte din grupul de firme PRO FARMER.

In Romania reprezinta exclusiv leaderii niponi KIORITZ-brand |ECHO| si DIATOP-SUGIHARA, dar si leaderii de accesorii americani OREGON-|SARP|, si CARLTON.

Activeaza pe piata Romaniei de 5 ani.

Expirat
AGENT TELEMARKETING  -  TRANSFORMATIONAL TEHNOLOGY CONSULTING