Agent Telemarketing

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Despre tine:

Esti absolvent de studii medii;
O experienta in joburi asemanatoare te-ar putea ajuta sa te adaptezi mai bine activitatii;
Esti un om de echipa, orientat catre solutii si rezolvarea oricarei probleme;
Prietenii te descriu ca fiind o persoana organizata, atenta la detalii si care stie sa isi prioritizeze activitatile.

Descrierea jobului

Despre job:
Vei promova misiunea Asociatiei si vei mentine legatura prin telefon cu sustinatorii cauzei SOS Satele Copiilor (persoane fizice din baza de date a asociatiei), cu scopul de a fideliza, reactiva sau creste valoarea donatiilor lunare;
Vei desfasura campanii de telemarketing catre diverse grupuri tina, atat donatori SOS Satele Copiilor (din campaniile de Debit Direct, Digital, SMS) cat si potentiali donatori;
Vei convinge cat mai multe persoane sa ramana sustinatorii cauzei SOS (donatori), respectiv sa reia o donatie recurenta;

Despre ce iti vom oferi:
Salariu fix si bonus de performanta lunar
Program flexibil: 6h/zi in functie si de programul tau: 85% telemunca, 15% sediu;
O zi libera de ziua ta de nastere;
O prima de loialitate, in functie de vechime, cuprinsa intre 50-150 lei;
Vei face parte din cea mai mare organizatie din LUME care creste copii!

Credem in cauza SOS Satele Copiilor si stim ca fiecare copil merita sa creasca intr-o familie iubitoare. De peste 26 de ani SOS Satele Copiilor sustine si protejeaza copiii care nu mai au parintii alaturi: le ofera o mama SOS, o familie (fratii cresc impreuna), un camin protector, educatie si ingrijire pe termen lung.
Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 19 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos