Publicat 26 Dec 2006 | Reactualizat 25 Ian 2007 | Expiră 26 Ian 2007

AGENT TELEMARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunoscator al limbii engelze la nivel conversational
- Cunostinte medii PC
- Dornic de a lucra intr-un mediu placut si intr-o firma de telemarketing cunoscuta in intreaga Europa
- Inteligent
- Putere mare de convingere
- Responsabil
- Serios
- Punctual

Descrierea jobului

- Contactarea prin telefon a respondentilor si completarea chestionarului
- Introducerea rezultatelor obtinute in baza noastra de date
- Telefon de serviciu
- Transport asigurat
- Tichete de masa
- Carte de munca + slariu fix + comision
- Bonusuri

Pentru a vedea toate beneficiile,dar si salariul PART-TIME \ FULL-TIME accesati site-ul firmei noastre: http://www.ghidul-universitatilor.ro/?7917

Lucrul intr-una din cele mai mari companii de telemarketing din intreaga Europa.

Expirat
AGENT TELEMARKETING  -  SC TELEPHONES COM SRL