de ani Fără Frică...

Publicat 17 Nov 2019 | Reactualizat 15 Dec 2019 | Expiră 17 Dec 2019

Agent suport proiectare/consultanta

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în muncă

Candidatul ideal

O persoana entuziasta, organizata, care pune pasiune in ceea ce face si se simte excelent intr-un mediu de lucru profesionist.

Cerinţe candidat:
Studii superioare/medii;
Experienţă in munca de minim 1 an;
Permis de conducere categoria B si experienta in condus de minim 1 an - cerinta obligatorie;
Cunostinte editare si lucru cu Adobe Photoshop, Corel - constituie un avantaj;
Cunostinte bune de operare PC (Word,Excel, Power Point, etc.);
Abilitati bune de comunicare si relationare;
Abilitati practice;
Capacitatea de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

Ca Agent suport proiectare/consultanță vei fi implicat în activitati administrative si organizatorice pentru realizarea proiectelor interne si a misiunilor de consultanta/proiectare derulate de companie, avand următoarele responsabilităţi:

Asigurarea suportului administrativ si organizatoric membrilor echipei in scopul eficientizarii activitatii interne a companiei si a serviciilor de consultanta/proiectare oferite;
Deplasare cu documentatii la autoritatile finantatoare, colaboratorii si partenerii companiei;
Pregatirea documentatiilor (indosariere, numerotare, stampilare, pliere, etc.) pentru transmiterea catre colaboratorii si partenerii companiei;
Realizarea activitatilor de printare, copiere si scanare a documentatilor realizate de departamentele de consultanta si proiectare;
Gestionarea stocurilor de materiale promotionale, materiale consumabile si de protocol ale companiei si colaborarea cu asistentul manager in vederea utilizarii eficiente a acestora;
Gestionarea si transportul deseurilor companiei (hartie, carton, echipamente electronice, etc.) la societati autorizate pentru reutlizarea acestora;
Alte activitati organizatorice si administrative.

PENCRAFT este o firmă privată cu capital românesc si o echipa de 25 profesionisti, lider pe piata de consultanta din regiunea Nord Est raportat la cifra de afaceri, numar de proiecte realizate si dimensiunea echipei de specialisti. PENCRAFT este specializată în oferirea de servicii de consultanţă strategică şi consultanţă în management de proiect, cu un real impact asupra dezvoltării comunităţii şi a mediului de afaceri. Prezenţa noastră de 13 ani pe piaţa de consultanţă în managementul proiectelor din România s-a concretizat în elaborarea şi implementarea cu succes a numeroase proiecte de anvergură, finanţate din fonduri europene nerambursabile, în valoare totală de peste 350 milioane de euro.

Unul dintre principalele noastre obiective se referă la dezvoltarea și construirea unei echipe de oameni pasionati de consultanta, perfect armonizata cu misiunea, obiectivele si strategia firmei, prin sprijinirea inițiativelor, promovarea entuziasmului, dezvoltarea talentelor si recompensarea rezultatelor.

Daca esti o persoana entuziasta, organizată, axata pe dezvoltare profesionala si personala continua, pui pasiune in ceea ce faci si te simti excelent intr-un mediu de lucru profesionist, te invitam sa te alaturi echipei noastre!

Agent suport proiectare/consultanta  -  SC PENCRAFT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles