de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2019 | Reactualizat 13 Apr 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Agent Suport Clienti

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca iti doresti ca primul tau job sa fie unul dinamic, care sa te faca sa vii cu drag dimineata la munca si din care sa ai multe de invatat, atunci elefant.ro e locul potrivit pentru tine!

Cautam persoane care vor sa invete si sa dezvolte in cadrul companiei .

Ne dorim sa fii ca noi, o fire prietenoasa, comunicativa, energica, cu gandire pozitiva.
Elefant.ro cauta noi colegi care sa intregeasca echipa Sales&Support cu urmatoarele calitati, dar fara a se limita la acestea:

- Orientare catre client, abilitati de conciliere si empatie;
- Rapiditate in actiune, personalitate energica, eficienta si cu gandire pozitiva;
- Spirit de echipa, colegialitate si implicare activa in actiunile colective;

Descrierea jobului

Vei lucra in cadrul echipei de Sales&Support pe un program care acopera 5 zile pe saptamana (luni-duminica) si vei fi responsabil de:

- Preluarea si solutionarea apelurilor primite de la clientii companiei;
- Preluarea si solutionarea solicitarilor primite prin email
- Respectarea procedurii si regulilor interne privind interactiunea cu clientii companiei
- Comunicarea directa cu departamentele operationale ale companiei si firma de curierat in vederea solutionarii problemelor clientilor.

Beneficii:

- Mediu de lucru dinamic, intr-o companie in plina dezvoltare
- Posibilitati reale de avansare
- Pachet salarial corelat cu experienta si performanta
- Tichete de masa
- Program flexibil

Elefant.ro este un proiect al companiei Elefant Online S.A. lansat în 17 iunie 2010. Succesul Elefant se datoreaza echipei de profesionisti entuziasti si eforturilor depuse in permanenta, pentru a oferi cea mai placuta experienta de shopping, clientilor nostri. Elefant comercializează în prezent în jur de 300.000 de produse din categoriile carte, eBooks, eReadere, film, muzică, jucării, ceasuri, parfumuri, îmbrăcăminte, încălţăminte, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală, electronice și electrocasnice.

Iti oferim un mediu de lucru placut, dinamic, program de lucru flexibil, precum si posibilitatea de a invata si a te dezvolta continuu. Hai sa lucram impreuna!

Expirat
Agent Suport Clienti  -  Elefant Online SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles