Agent suport clienti cu olandeza sau poloneza

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Agent suport clienti, cunoscatori de limba poloneza sau olandeza, nivel avansat.

Cerinte:

- cunostinte foarte bune de limba olandeza sau poloneza, nivel avansat.
- abilitati de comunicare, de ascultare
- capacitatea de a oferi suport clientilor conform solicitarilor
- spirit de echipa si initiativa

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-raspunde la apelurile clientilor
-rezolva solicitarile clientilor atat la telefon, cat si pe e-mail
-ofera asistenta in acord cu conditiile si procedura companiei
-ofera supot tehnic
​-cauta informatiile necesare in functie de fiecare situatie, folosind resursele puse la dispozitie de companie.

Beneficii:

- salariu fix
- tichete de masa
- sporuri
- asigurare medicala

Descrierea companiei

Recrutare si selectie de personal

Publicat 11 oct. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos