Publicat 26 Apr 2013 | Reactualizat 27 Mai 2013 | Expiră 28 Mai 2013

Agent Servicii Clienti

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Abilitati excelente de comunicare, relationare si negociere;
Capacitate de analiza si atitudine pro-activa;
Spontaneitate, inovatie, cautare continua de oportunitati pentru imbunatatirea mediului de lucru;
Experienta in sfera relatiilor cu clientii constitue un avantaj;
Studiile economice constitue un avantaj;
Limba engleza la nivel conversational;
Job full-time;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Identifica potentialii clienti, demareaza si dezvolta relatia cu acestia;
Atingerea target-urilor;
Promovarea oportunitatilor de investitii financiare;
Marirea portofoliului de clienti;
Promoveaza serviciul si imaginea acestuia in relatiile sale cu clientii;
Propune planuri de actiune in vederea cresterii vanzarilor;

Oferta:
Sansa unei cariere in continua ascensiune intr-o companie internationala;
Salariu fix + comision in functie de performanta;
Training specializat;
Posibilitatea de a lucra in birourile partenere din Europa;

FX Resources Services este o companie de recrutare cu un portofoliu extins de colaborari atat in Romania, cat si in Europa.
In prezent colaboreaza cu compania Godwin Austin, lider pe plan national in domeniul consultantei financiare.

"Sa formezi o echipa este inceputul, sa ramai impreuna este progresul, sa lucrezi impreuna este succesul."
Henry David Thoreau

Expirat
Agent Servicii Clienti  -  SC FX RESOURCES SERVICES SRL