Agent servicii clienti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Green Tree Marketing cauta un nou coleg pentru postul de Agent servicii clienti, mai exact, ne dorim urmatoarele lucruri de la tine:
  • Limba engleza fluent cunoscuta la nivel avansat, capacitate excelenta de scriere, citire si vorbire. Orice alta limba straina pe care o cunosti este un plus.
  • Minim 6 luni experienta in relatiile cu clientii sau call center.
  • Abilitati de comunicare eficienta.
  • Abilitati dezvoltate de organizare si planificare, atat a timpului tau cat si al activitatilor zilnice pe care le desfasuram.
  • Atentie la detalii si eficienta in rezolvarea problemelor.
  • Capacitatea de a lucra in echipa, colaborarea cu colegii fiind foarte importanta.

Descrierea jobului

  • Moderarea continutului postat de utilizatori si eliminarea postarilor irelevante.
  • Identificarea utilizatorilor care au nevoie de asistenta in diferite cazuri si comunicarea cu departamentul adecvat in vederea rezolvarii problemelor aparute.
  • Mentinerea comunicarii cu utilizatorii site-ului prin oferirea de asistenta via email.
  • Incarcarea de content pe site-urile companiei in conformitate cu ghidul nostru.
  • Suntem o echipa tanara, mediul de lucru e relaxant si prietenos, iar ideile noi sunt mereu incurajate.

Ce oferim noi?
  • Salariu competitiv + tichete de masa lunar + bonusuri de performanta.
  • Bonuri cadou si de vacanta.
  • Benefit Online.
  • Program de lucru hybrid.
  • Posibilitate de promovare in functie de abilitatile identificate.
  • Camera de relaxare cu PS4.
  • Asigurare de sanatate la o clinica privata.
  • Mini biblioteca.
  • Team building-uri frecvente.

Vino sa ne descoperi!

Green Tree Marketing este o companie care se afla intr-o continua dezvoltare in industria de Online Marketing, dezvoltand platforme unice de inalta calitate. Cu sediul în București, lucram îndeaproape cu companii internaționale de tehnologie digitala oferindu-le solutii tehnice avansate, produse web, management de baze de date, design, asistență și alte servicii.

Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 12 iun. 2022 Expiră 12 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos