Agent Servicii Clienti Enterprise Rent A Car Otopeni

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Enterprise Rent A Car este in cautarea unui coleg pentru postul de Agent Servicii Clienti in Otopeni.

Daca prezinta interes, asteptam Cv-ul tau.

Candidatul ideal:
  • Capabil sa respecte termenele limita;
  • Disponibil pentru deplasari in afara orasului;
  • Ordonat si organizat;
  • Bune abilitati de vanzare si negociere;
  • Prezenta agreabila;
  • Experienta anteroiara in activitati care au implicat relationarea sociala reprezinta un plus;
  • Bune cunostinte de limba engleza si operare sisteme de rezervari.

Descrierea jobului

  • Planifica si organizeaza activitatile zilnice;
  • Pregateste autoturismele pentru livrarea catre client;
  • Livreaza autoturismele catre clienti;
  • Intocmeste documentele specifice contractului de inchiriere;
  • Preia autoturismele de la clienti;
  • Ofera suport si mentenanta pentru flota auto.

Inainte de a aplica la aceasta pozitie, va invitam sa accesati urmatorul link: https://www.eurolines-group.ro/docs/politica-confidentialitate.pdf pentru a va informa despre modul in care Grupul Eurolines Romania prelucreaza datele dvs. personale. Vor fi contactati doar candidatii selectati.
Publicat 3 dec. 2021 Reactualizat 31 dec. 2021 Expiră 2 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos