Publicat 19 Iul 2019 | Reactualizat 16 Aug 2019 | Expiră 19 Aug 2019

Agent servicii clienti Constanta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Eşti persoana pe care o căutăm, dacă:

Îţi place să consiliezi şi să îi ajuţi pe alţii în rezolvarea problemelor lor;
Eşti amabil şi înţelegător;
Ai experienţă în lucrul pe teren, în interacţiune directă cu clienţii;
Ai minim studii medii finalizate;
Ai cunoştinţe de bază pe segmentele: financiar, bancar sau juridic;
Ai permis de conducere valid, categoria B;
Poţi negocia şi discuta cu oamenii;
Eşti consecvent în atingerea obiectivelor;
Poţi şi eşti dispus să lucrezi independent.

Descrierea jobului

Principalele sarcini ale Agentului Servicii Client (Colectare debite pe teren) vor fi:

Stabilirea şi menţinerea pe termen lung a relaţiilor cu clienții, bazate pe încredere și respect reciproc;
Analiza nevoilor clienţilor și prezentarea ofertei personalizate conform nevoilor acestora;
Prezentarea produselor şi serviciilor companiei, consilierea clientului pentru alegerea celor mai potrivite produse;
Monitorizarea plăţilor conform angajamentele semnate;
Actualizarea bazei de date, prin obținerea de informații relevante.

Noi oferim angajaţilor noştri:

Stabilitate prin încheierea de contracte individuale de muncă cu normă întreagă;
Sesiuni de pregătire la birou şi pe teren;
Echipamentele de lucru necesare (maşină, tabletă, telefon, imprimantă mobilă);
Beneficii suplimentare (abonament servicii medicale);
Atmosferă prietenoasă în cadrul unei echipe tinere, dinamice şi profesioniste.

KRUK Romania este companie membră a Grupului KRUK, unul dintre liderii pieţei de management al creanţelor din Europa Centrală, cu activităţi pe pieţele de profil din Polonia, Cehia, Slovacia, România, Italia, Spania și Germania.

Suntem o echipă puternică şi eficientă. Datorită dezvoltării dinamice a companiei căutăm persoane perseverente şi creative, care vor putea participa în numeroase proiecte interesante şi traininguri de îmbunătăţire a competenţelor profesionale. ​

INFORMATII DESPRE PROTECTIA DATELOR
Prin aplicarea la acest anunt de recrutare înțeleg și sunt de acord, fără a fi constrâns, că datele mele personale precum numele, prenumele, imaginea mea, precum și alte date - furnizate în CV vor fi colectate de Operatorul de date, și anume KRUK ROMANIA SRL, în scopul procesului de recrutare, pentru pozitia pe care am selectat-o.
Înțeleg că datele mele cu caracter personal vor fi colectate în condiții de siguranță, pentru a proteja confidențialitatea. Sunt conștient de faptul că îmi pot retrage consimțământul în orice moment.
Retragerea consimțământului nu afectează legalitatea procesării conform consimțământului înainte de retragerea acestuia.

Expirat
Agent servicii clienti Constanta  -  KRUK ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles