Agent servicii clienti - Centru de remodelare corporala

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ești pasionat/ă de remodelare corporală și viață sănătoasă? Îți dorești un job în care să socializezi, să oferi ajutorul, să oferi sfaturi, să faci lucruri diferite, să poți avea inițiativă și implicarea ta să conteze?
Atunci te invităm să aplici pentru postul de Agent servicii client - Consultant cliente din cadrul Centrului de remodelare corporală și wellness deschis de PREMIUM FIT în zona Piața Victoriei.

Ce profil căutăm?

- absolvent/ă de studii medii cu bacalaureat sau studii superioare;
- persoană sociabilă, comunicativă, implicată;
- o fire pozitivă, energică, veselă, ambițioasă;
- un om de echipă, implicat, cu inițiativă;
- o persoană responsabilă și cu bune competențe de planificare și organizare;
- o persoană deschisă să învețe și să se dezvolte permanent;
- sunt necesare și cunoștințe de bază de operare PC (Microsoft Office, Excel, Internet) și de Social media;
Important:
Nu este obligatorie experiența în domeniu. Te vom ajuta să înveți tot ceea ce este necesar despre serviciile și echipamentele centrului.

Descrierea jobului

Ce vei face?

- Vei asigura relaționarea și comunicarea eficientă, pozitivă, promptă cu clientele centrului de remodelare corporală și wellness, atât direct, cât și prin telefon, e-mail și canale online;
- Vei consilia persoanele care accesează serviciile centrului și le vei acompania pentru a beneficia de ele;
- Vei completa și actualiza bazele de date;
- Vei ține evidența încasărilor și a consumului abonamentelor;
- Vei verifica respectarea planificărilor și programărilor, valabilitatea abonamentelor etc.;
- Vei completa documentele specifice furnizării serviciilor către cliente;
- Te vei asigura să fie respectate normele și prevederile centrului de remodelare corporală și wellness etc.
Pragram de lucru:
Luni – Vineri – în ture
Sâmbătă – prin rotație
Dumincă – NU se lucrează

Ce îți oferim?
- Un mediu de lucru dinamic, în plină dezvoltare, în care poți evolua profesional și ai acces la alte poziții ce se vor deschide în companie și posibilități de promovare;
- Pachetul de beneficii cuprinde:
*salariu net de 2500 lei la care se adaugă și cele de mai jos:
*tichete de masă de 20 lei/tichet, acordate conform prevederilor legale;
* prime de sărbători în tichete cadou;
*acces special la serviciile centrului de remodelare corporală și wellness;
* cursuri, training-uri de dezvoltare;
*alte beneficii conform politicilor interne.

PREMIUM FIT SRL a deschis in luna mai 2022, în zona Piața Victoriei, Centrul de remodelare corporala și wellness denumit LOCOSLIM.
Centrul LOCOLSIM aduce în piață un concept nou de remodelare corporală și wellness și este dedicat exclusiv femeilor de toate vârstele.
Echipa LOCOSLIM este o echipa ambițioasă, prietenoasă, deschisă, dornică să ofere servicii de calitate și să asigure clientelor experiențe pozitive deosebite.
Calitatea serviciilor pe care le oferim, sanatatea și siguranța clientelor noastre și starea lor de bine sunt prioritățile noastre principale.

Informații privind protecția datelor cu caracter personal:
Colectarea datelor cu caracter personal este limitată la ceea ce este necesar pentru desfășurarea activităților de recrutare desfășurate de societatea PREMIUM FIT S.R.L și partenerii săi în procesul de recrutare.Furnizarea datelor este voluntară, însă desfășurarea procesului de recrutare, în lipsa anumitor date necesare acestui proces și solicitate de Societate, date prelucrate în vederea evaluării pentru compatibiitatea cu postul și, în cazul selecției, a încheierii unui contract de muncă, nu este posibilă. Datele cu caracter personal vor fi stocate pentru o perioadă de maxim 1 an de zile. Pentru orice întrebări cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal sau dacă dorești să-ți exerciți oricare din drepturile cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal prevăzute legal, ne poți contacta la adresa de e-mail office@premium-fit.ro. Fiecare solicitare va primi un răspuns în cel mai scurt timp posibil, dar nu mai mult de 30 de zile.
Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos