Agent Servicii Clienti Bucuresti ID:1236734

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Se formeaza o noua echipa de vanzari!
Cautam persoane cu entuziasm si putere de convingere.
Oferim comisioane generoase.
Te-am facut curios? hai sa ne cunoastem!

Candidatul ideal:
  • studii medii si cunostinte de baza MS Office
  • deschidere si atentie catre client
  • abilitati de comunicare si relationare
  • putere de convingere
  • perseverenta in atingerea obiectivelor propuse

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:
  • relationezi zilnic cu clientii si ii ajuti sa faca cele mai bune alegeri
  • promovezi si vinzi serviciile, produsele Orange
  • identifici corect nevoile clientilor si propui solutii personalizate
  • contribui la atingerea obiectivelor echipei din care faci parte
Ce oferim:
  • Training platit si bonus de instalare
  • Contract de munca
  • Tickete de masa si bonusuri de performanta
  • Mediu de lucru prietenos, weekend-ul liber
  • Abonament de servicii medicale
Contractul de munca se deruleaza pe o perioada determinata, cu posibilitate de prelungire si se incheie prin agentiile Smartree/ Professional
Vino sa faci parte dintr-o organizatie in care colegii extraordinari si spiritul de echipa te sustin in dezvoltarea profesională.

Orange Romania Communications is a company part of the Orange group and a subsidiary of Orange Romania since September 30, 2021.

Company offer assistance and converged fixed voice mobile services, broadband internet and television for its approximately 5 million customers. It also manages the network infrastructure of up to 90,000 km of fiber optics and connects around 3 million households.

Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022