Publicat 23 Oct 2008 | Expiră 23 Nov 2008

AGENT SERVICII CLIENT – limba franceza / engleza

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati:
- Cunoastere medie a pachetului MSOffice
- Capacitate de a trata cu clienti dificili si exigenti
- Comunicare si lucru in echipa

Aptitudini:
- Limba engleza sau franceza la nivel avansat - obligatoriu
- alta limba straina din grupul limbilor latine, germanice sau nordice - avantaj.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
- Inregistreaza toate incidentele si le transmite grupurilor responsabile pentru rezolvarea lor.
- Managementul tuturor activitatilor inginerilor de teren prin intermediul infrastructurii SCC.

Responsabilitati administrative:
- Asigura acuratetea rapoartelor de activitate si le comunica in intervalul de timp stabilit.
- Asigura ca toata documentatia referitoare la solutiile tehnice si procedurile utilizate este actualizata si disponibila in orice moment.

Beneficii:
Se ofera un pachet salarial atractiv si oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o firma multinationala de succes.

SCC este cea mai puternica firma privata cu capital integral britanic activa in domeniul serviciilor IT, cu o cifra de afaceri de 3 200 milioane Euro la sfarsitul anului 2006.

Expirat
AGENT SERVICII CLIENT – limba franceza / engleza  -  SCC Services Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles