Publicat 21 Oct 2008 | Reactualizat 18 Nov 2008 | Expiră 21 Nov 2008

AGENT SECURITATE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Persoana activa, serioasa, prezenta agreabila.
Spirit de echipa;
Dornic de munca cu o atitudine pozitiva;
Atentie distributiva si simt al responsabilitatii.

Descrierea jobului

- mediu de lucru placut
- oportunitati de promovare

- Ramada Bucharest North este un hotel de 4 stele, ce face parte dintr-un brand international situat intr-o zona linistita, rezidentiala, in partea de nord a orasului.
- este un hotel clasic, cu un amplasament ideal, la doar 15 minute de centrul orasului si la o distanta de 9 km de Aeroportul International ,,Henri Coanda\".

Expirat
AGENT SECURITATE  -  S.C. DE SILVA RTH SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles