Publicat 01 Aug 2008 | Reactualizat 30 Aug 2008 | Expiră 01 Sep 2008

Agent Securitate

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in domeniul pazei bunurilor/ imobilelor;
- Disciplina si orientare spre rezultat;
- Spirit de echipa;
- Atestat profesional de agent paza si protectie;
- Cunostinte Limba Engleza - nivel conversational

Descrierea jobului

- Raspunde tuturor clientilor intr-o maniera politicoasa, dandu-si interesul pentru problemele acestora
- Raspunde la situatiile de urgenta aparute in hotel
- Directioneaza plangerile clientilor catre staff-ul Front Desk
- Adereaza la procedurile specifice controlului cheilor camerelor
- Se documenteaza despre fiecare incident care poate aparea in timpul turei si alerteaza staff-ul hotelului privind probleme ce pot afecta siguranta si securitatea hotelului
- Patruleaza proprietatea hotelului, investigand si raportand situatii neobisnuite
- Interactioneaza cu politia orasului si personalul anti-incendiu atunci cand este nevoie de asta.

BENEFICII:

- pachet salarial motivant
- doua mese pe zi
- formare profesionala si plan de cariera personalizat
- mediu de lucru placut

Pentru acestasta pozitie, sunt bineveniti studentii sau absolventii care nu au experienta.

Rin Grand Hotel, cel mai mare hotel din Europa, te invita sa te alaturi celei mai bune echipe. Ai sansa sa lucrezi alaturi de oameni profesionisti, intr-un mediu stabil care iti ofera numeroase reusite profesionale

Expirat
Agent Securitate  -  RIN GRAND HOTEL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles