Publicat 31 Mar 2021 | Reactualizat 28 Apr 2021 | Expiră 01 Mai 2021

Agent Securitate

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • atestat agent paza;
  • studii medii;
  • abilitati de comunicare;
  • aspect ingrijit;
  • spirit de observatie;
  • fara antecendente penale;
  • experienta minimum 5 ani (de preferat foste cadre MAI/MAPN);
  • program in ture 12/24 - 12/48 pentru una din functii si de la 09-18 de luni pana vineri pentru cealalta.

Descrierea jobului

Beneficii:

  • contract de munca pe durata nedeterminata;
  • salariu minim 1600 lei/luna;
  • decontare transport;
  • o masa calda.

Detalii suplimentare: 0762973263 - Stefanescu Nicolae

Delta Studio este o companie romaneasca ce se pozitioneaza ca lider national pe piata de design interior. Valorile companiei sunt definite de profesionalismul echipei, de inalta calitate a produselor pe care le ofera si de cei 22 de ani de experienta. Delta Studio este recunoscuta si pentru proprii arhitecti care realizeaza lucrari de design interior intr-un mod profesionist si mai mult decat atat, sublim.

Clientii Delta Studio apreciaza designul si ca atare, in alegerile pe care le fac, rafinamentul este cel care ii ghideaza. Pentru a imbunatati experienta clientului, compania a format propria divizie de proiectare si executie Delta Studio Design, ce are la baza o echipa de profesionisti, certificati in acest sens.

Profilul companiei este orientat spre amenajarile interioare de lux, iar prin cele 12 showroom-uri pe care le detine in 9 orase din Romania, estetica si rafinamentul produselor pot fi admirate mai de-aproape.

Delta Studio reflecta astfel pasiunea pentru arta locuirii printr-o oferta ampla de produse de inalta calitate. Colaborarea cu furnizori de top din intreaga lume asigura o permanenta aliniere la tendintele globale in amenajari interioare, iar atentia fata de spiritul romanesc se manifesta prin parteneriate cu profesionisti locali si dezvoltarea de noi capacitati de productie. De la infiintare si pana in momentul de fata, Delta Studio s-a implicat in mii de proiecte de design interior, imprimandu-si de fiecare data entuziasmul pentru detalii si executii impecabile.

La nivel global grupul Kerama Marazzi este cel mai notoriu producator de placi ceramice, motiv pentru care Delta Studio importa aceste produse de calitate superioara realizate in fabricile din Rusia prin intermediul carora biroul de arhitectura contureaza rafinamentul lucrarilor de design interior.

Misiunea Delta Studio este sa faca oamenii fericiti prin designul interior, sa aduca plusul de stralucire in casele si implicit, in vietile oamenilor. Te asteptam sa faci si tu parte din echipa noastra minunata si sa ne ajuti sa ne ducem misiunea la bun sfarsit, continuand sa facem oameni fericiti prin design interior.Hai, nu mai sta pe ganduri, aici e locul tau!

Expirat
Agent Securitate  -  Delta Studio S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles