Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Agent Securitate TIMISOARA/ PITESTI/ BUCURESTI MILITARI

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Trasaturi generale pentru angajare:
- cazier judiciar
- studii medii
- o buna conditie fizica

Calitati de conduita si prezenta:
- curat, spirit de observare, onest, amabil, serviabil, discret, flexibilitate
- sa respecte procedurile stabilite de societate

Descrierea jobului

Pentru agent securitate este obligatorie detinerea atestatului de Agent securitate!

Compania multinationala SC JUMBO EC. R SRL, www. jumbo. gr are activitate in domeniul comertului cu amanuntul al jocurilor si jucariilor, atat pe piata din Grecia, Cipru, Bulgaria, cat si Romania.

Expirat
Agent Securitate TIMISOARA/ PITESTI/ BUCURESTI MILITARI  -  JUMBO EC.R. SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles