Publicat 25 Feb 2021 | Expiră 05 Mar 2021

Agent securitate hotel (paza proprie)

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Hotel de 4 stele din Bucuresti angajeaza agent securitate care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
Studii medii finalizate
Persoană comunicativă, atentă la detalii, proactivă si orientată către client
Certificat profesional agent de securitate
Cunostinte limba engleza la nivel incepator-mediu
Seriozitate, onestitate, vigilenta, rezistenta fizica (stat in picioare)
Capacitate de evitare, aplanare si rezolvare a conflictelor
Fara antecedente penale
Disponibilitate de lucru in ture de zi si de noapte (12/24; 12/48)

Descrierea jobului

Asigură paza şi securitatea obiectivului şi a oaspetilor
Efectuează controlul accesului în cadrul obiectivului
Efectuează activităţi de patrulare
Direcţionează traficul spre locurile de parcare şi în faţa clădirii în funcţie de evenimentele în desfăşurare
Asigură paza în scopul protejării bunurilor ce aparţin firmei, verifică bunurile, produsele şi mijloacele fixe
Raportează ierarhic orice neconformitate constată în activitatea pe care o desfăşoară
Informează prompt şefii ierarhici şi organele de poliţie asupra oricăror evenimente ce ţin de competenţa acestora

BENEFICII:
- lucrul intr-o echipa tanara si profesionista
- oportunitati de avansare profesionala
- prime de sarbatori
- discount abonamente medicale private
- reduceri acces centru SPA - Fitness

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent securitate hotel (paza proprie)  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles