Publicat 11 Iul 2008 | Reactualizat 01 Aug 2008 | Expiră 07 Aug 2008

AGENT REZERVARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE OBLIGATORII:

- Experienta pe un post similar minim un an;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Cunostinte avansate Opera - Fidelio;
- Cunostinte de operare PC;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Spirit de echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitati - conform fisei postului

Beneficii:
- O masa calda pe zi;
- Mediu de lucru placut, atractiv si dinamic;
- Pachet salarial motivant;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Hotelul Ramada Bucharest North este un hotel clasic, situat in zona rezidentiala de nord a orasului; la numai 10 minute de aeroportul International Henri Coanda Otopeni si doar 7 minute de centrul orasului.
Ramada este un cuvant de provenienta spaniola ce inseamna \'loc linistit la umbra\'. Noi cei care lucram la Ramada stim ca reprezinta chiar mai mult: un amestec rafinat de confort si accesibilitate, de clasic si modern, de impunere a stilului relaxat si pentru calatoriile de afaceri.

Camere
Hotelul are 134 de camere dintre care 27 cu pat matrimonial (4 dintre ele fiind pentru persoane cu handicap), 40 de camere duble, 37 de camere pentru o persoana, 24 de camere executive, 5 apartamente Junior si un apartament Diplomat.

Expirat
AGENT REZERVARI  -  HOTEL RAMADA NORD****