Publicat 25 Iul 2019 | Reactualizat 22 Aug 2019 | Expiră 25 Aug 2019

Agent rezervari/back-office

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne cautam colegi pentru:
- program full-time:
L-V: 09.30 – 18.30 (3 saptamani) si L-V: 12.00 – 20.00/14.00-22.00(1 saptamana);
- 1 zi de weekend/luna, compensat cu o zi libera la alegere.

- program part-time:
L-V: 16.00 - 22.00.
1 zi de weekend/luna (compensata cu o zi libera in cursul saptamanii).

Cerinte:
- Bune abilitati de comunicare;
- Bune aptitudini de orientare catre client si atentie la detalii;
- Minima experienta in relationarea cu clientii (suport clienti);
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
- Bune cunostinte de operare pe calculator;
- Bune capacitati de relationale si lucru in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
1. Suport Clienti: gestionarea e-mailurilor si apelurilor telefonice din partea clientilor, introducerea in sistem a comenzilor, transmiterea de confirmari electronice.
2. Managementul informatiilor: receptarea sau comunicarea interna a diverselor informatii. Monitorizarea modificarilor transmise electronic prin aplicatie si procesarea corespunzatoare a datelor.
3. Suport Administrativ: procesarea informatiilor privind activitatea administrativa a companiei.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant, decont transport, asigurare medicala premium si alte beneficii;
- Mediu de lucru placut cu accent pe dezvoltarea personala a fiecarui angajat;
- Posibilitati reale de avansare.

VMS, companie infiintata in 2005, este principalul furnizor de servicii private de transferuri auto pentru companii multinationale, institutii diplomatice si operatori de turism. VMS face parte din grupul Autonom, lider national al serviciilor de rent-a-car, cu o flota de peste 3000 de autoturisme.

Expirat
Agent rezervari/back-office  -  Vehicle Management Systems SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles