Agent rent a car

COMPEXIT GRUP - Compexit Fleet Services 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

• Persoana creativa, dinamica
• Abilitati de comunicare, organizare, negociere
• Disponibilitate pentru program prelungit
• Bune cunostinte de editare word si excel
• Cunostinte de limba engleza - conversational
• Posesor de permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

• Preia rezervarile si urmareste contractele
• Preda si preia autoturismele de inchiriat de la client
• Mentine legatura cu clientii si ii consiliaza in cazul in care apar situatii tehnice pe parcursul inchirierii autoturismului
• Asigura transferul autoturismelor in alta localitate sau la aeroport
• Asigura un customer care impecabil
• Raspunde de intretinerea si mentinerea in stare impecabila a autoturismelor

​Beneficii:
• Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv cu experienta
• Pachet salarial ce contine bonusuri in functie de realizari
• Servicii medicale
• Premii de sarbatori
• Evenimente interne

Compexit Rent a Car inseamna 20 de ani de mobilitate sub diverse forme, perfectionare continua spre a oferi cele mai bune solutii de inchirieri auto Cluj-Napoca, pe termen scurt, mediu sau lung, adaptate nevoilor dumneavoastra.

Oferim servicii inchirieri auto Cluj-Napoca cu ridicare din multiple locatii.

Atunci cand iti doresti servicii de inchirieri auto din aeroport sau la o adresa unde ai nevoie, o masina te va astepta!
Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.