Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Agent Rent-a-car SIBIU

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

VĂ RUGĂM SĂ CITIȚI ȘI SĂ EVALUAȚI ATENT CERINȚELE ȘI JOBUL ȘI SĂ APLICAȚI CU ÎNCREDERE ÎN CAZUL îN CARE CORESPUND OBIECTIVELLOR ȘI COMPETENȚELOR DVS.
ATENȚIE! Postul este deschis în SIBIU.

OBSERVAȚIE:
1. Activitatea se desfășoară în vecinatatea Aeroportului Internațional Sibiu.
2. Deși job-ul este în Sibiu, el este promovat pe mai multe localități din România, pentru persoanele interesate de o relocare în Sibiu.

PROGRAM DE LUCRU:
Se lucrează de luni până duminică, iar programul este împărțit pe ture: 08:30-20:30 / 20:30- 08:30
(2 ore pauză de masă) - se lucrează 4 zile cu 2 zile libere.

La cerințele de mai jos, putem oferi din toată inima:
SALARIUL: 2500 – 4000 lei net / lună. Se apreciază foarte mult experiența în domenii conexe:RENT-A-CAR, turism, HoReCa, relații clienți.

- Colectiv de muncă prietenos, fără birocrație
- Șefi OK, ne pasă de bunăstarea angajaților și ajutăm oricând se poate pe plan personal și profesional
- Posibilități reale de creștere și promovare
- Aprecierea și remunerația corespunzătoare a muncii bine făcute
- Dedicația se răsplătește (nu numai cu laude)

CANDIDATUL IDEAL (nu-l căutăm neapărat pe cel ideal, dar să semene cu el) are :
- atitudine optimistă și spirit competitiv;
- este empatic și atent la nevoile clienților;
- abilități de organizare, planificare și comunicare;
- este posesor de inițiativă, perseverență și permis de conducere cel puțin cat. B (ATENȚIE - PERMISUL ESTE O CONDIȚIE OBLIGATORIE!);
- orientare spre rezultate și rezolvarea problemelor (pardon, provocărilor);
- team player;
- cunostințe de limba ENGLEZĂ cel puțin la nivel conversațional - CONDIȚIE OBLIGATORIE! (cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj).

Pe scurt:
- isteț (sau isteață) și descurcăreț (descurcăreață)
- o persoană activă căreia chiar îi place “alergătura“, adică munca de teren
- cineva căruia îi place să interacționeze cu clienții, chiar și cu cei dificili
- cineva care ȘTIE SIGUR că “nu există nu pot, există numai nu vreau“

ATENȚIE! Umorul și relaxarea din colectivul nostru (și din acest anunț) nu exclud pretențiile noastre de disciplină, seriozitate, punctualitate, caracter integru și mai ales profesionalism.
Dacă pentru tine seriozitatea, punctualitatea, respectarea angajamentelor și profesionalismul sunt norme OBLIGATORII în relațiile profesionale, te așteptăm să ne cunoaștem.

Descrierea jobului

- predă și preia autoturismele de închiriat de la clienți;
- vinde produse adiționale;
- asigură un CUSTOMER CARE IMPECABIL;
- ține legătura cu clienții și îi consiliază în cazul oricăror provocări apărute. Redirecționează clientul către departamentul avizat rezolvării respectivei provocări;
- în timp poate accede la orice post în firmă pe baza competențelor și calităților dovedite.

Klass Wagen este activă de mai bine de un deceniu în domeniul închirierilor de autoturisme, devenind lider național de piață pe segmentul călătoriilor de tip concediu. Flota noastră de peste 2000 de autoturisme este prezentă în principalele orașe cu aeroport din Romania, precum și în Budapesta și venim în întâmpinarea clienților noștri prin agenții proprii.
Echipa Klass Wagen este formată din peste 150 de colegi focusați să ofere o experiență de neuitat clienților, iar mărturie stau review-urile pozitive oferite de către clienții noștri pe rețelele de socializare.
Activitatea companiei a crescut constant și suntem în căutare de noi colegi. Dacă îți dorețti un colectiv de muncă prietenos, fără birocrație, cu șefi OK, ce răsplătesc dedicația și le pasă de bunăstarea angajaților, ajutând oricând se poate pe plan personal și profesional, te invităm să aplici la joburile noastre.

Expirat
Agent Rent-a-car SIBIU  -  Klass Wagen

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles