Agent Rent a Car Cluj-Napoca ­čÜŚ

Klass Wagen 6 pozi╚Ťii
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Te a╚Ötept─âm cu drag în echipa Klass Wagen ╚Öi î╚Ťi putem oferi din toat─â inima:
- Aprecierea ╚Öi remunera╚Ťia corespunz─âtoare a muncii bine f─âcute
- Colectiv de munc─â tân─âr ╚Öi prietenos
- Vei fi respectat ╚Öi integrat în familia noastr─â, ne pas─â de bun─âstarea angaja╚Ťilor ╚Öi ajut─âm oricând se poate pe plan profesional ╚Öi personal

Ce ne dorim de la tine?
- S─â de╚Ťii un permis de conducere categ. B. este obligatoriu;
- S─â cuno╚Öti limba englez─â cel pu╚Ťin la nivel mediu (conversa╚Ťional) este obligatoriu;
- Să fii o persoană integră și loială;
- Să ai o atitudine optimistă și prietenoasă, o persoană empatică;
- S─â ╚Ötii s─â lucrezi atât individual cât ╚Öi în echip─â;
- S─â î╚Ťi plac─â s─â interac╚Ťionezi cu clien╚Ťii, chiar ╚Öi cu cei mai dificili;
- S─â fii perseverent ╚Öi s─â te motiveze atingerea targetelor (atât cele individuale, cât ╚Öi cele de echip─â);
- Să fii orientat spre rezultate și rezolvarea problemelor (provocărilor) cu responsabilitate;
- S─â fii un team player;
- S─â fii flexibil.

Descrierea jobului

Ce vei face?
- Vei anticipa nevoia clientului;
- Vei întâmpina clien╚Ťii în aeroport;
- Vei transporta clien╚Ťii cu microbuzul de la aeroport la sediul firmei ╚Öi înapoi;
- Vei men╚Ťine buna dispozi╚Ťie a clien╚Ťilor pe durata înso╚Ťirii acestora;
- Vei preda ╚Öi prelua autoturismele de închiriat de la clien╚Ťi;
- Vei vinde servicii adi╚Ťionale ╚Öi vei încasa contravaloarea acestora;
- Vei completa cu aten╚Ťie contractul de închiriere ╚Öi procesul verbal de predare – primire;
- Vei verifica starea autoturismului la predare și la returnare;
- Vei înregistra avariile ╚Öi vei încasa suma aferent─â de la clien╚Ťi.

PROGRAM DE LUCRU:
Se lucreaz─â de luni pân─â duminic─â, iar programul este împ─âr╚Ťit pe ture:
Tura de zi: 08:30 - 20:30 (2h pauz─â)
Tura de noapte: 20:30 - 08:30 (2h pauz─â)
Se lucreaz─â 4 zile/tura cu 2 zile libere.
Î╚Ťi r─âmâne suficient timp s─â te relaxezi în timpul programului.

Activitatea se desf─â╚Öoar─â în vecin─âtatea Aeroportului Interna╚Ťional Cluj-Napoca.

Contract: perioad─â nedeterminat─â.

Beneficii

- Pachet salariat atractiv: salariu fix + bonusuri;
- Tichete de mas─â;
- În timp po╚Ťi aplica la orice post din firm─â (inclusiv în branch-urile din str─âin─âtate) pe baza competen╚Ťelor ╚Öi calit─â╚Ťilor dovedite;
- Posibilitatea de a închiria ma╚Öin─â cu discount de angajat.

Klass Wagen este activ─â de mai bine de un deceniu în domeniul închirierilor de autoturisme. Fiind prezent─â în 3 ╚Ť─âri, scopul echipei este s─â ofere o experien╚Ť─â de neuitat clien╚Ťilor. Abordarea “big enough, yet small enough”, ne ajut─â s─â construim o echip─â flexibil─â, deschis─â ╚Öi rapid─â, astfel c─â flota de peste 3000 de autoturisme, cei peste 160 colegi, cât ╚Öi experien╚Ťa acumulat─â, ne deschide drumul c─âtre succesul na╚Ťional ╚Öi interna╚Ťional.

Activitatea companiei cre╚Öte constant ╚Öi suntem în c─âutare de noi colegi. Noi dorim s─â fim înconjura╚Ťi de cei mai buni colegi, pe care s─â îi cre╚Ötem ╚Öi s─â le oferim oportunit─â╚Ťi de a se dezvolta profesional în cadrul familiei Klass Wagen.

În orice punct al carierei te-ai afla, suntem convin╚Öi c─â po╚Ťi înv─â╚Ťa mai mult ╚Öi po╚Ťi ajunge mai departe al─âturi de noi. Ne plac oamenii dedica╚Ťi cu ini╚Ťiativ─â, îi încuraj─âm ╚Öi îi r─âspl─âtim la fiecare pas. Dac─â te consideri o persoan─â cu orientare c─âtre targete, dornic─â de înv─â╚Ťare ╚Öi î╚Ťi cau╚Ťi drumul c─âtre o carier─â, te invit─âm cu cea mai mare pl─âcere s─â ne accep╚Ťi provocarea ╚Öi s─â ne cuno╚Öti.

Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expir─â 6 Iul. 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Po╚Ťi administra oric├ónd set─ârile aici.