de ani Fără Frică...

Publicat 22 Oct 2019 | Reactualizat 21 Nov 2019 | Expiră 22 Nov 2019

AGENT RENT A CAR - BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Noul nostru coleg trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
Simtul umorului, orientare catre clienti, gandire pozitiva si entuziasm;
Persoana organizata, comunicativa, dinamica, capabila sa lucreze bine individual si in echipa;
Cunostinte pachet Microsoft Office;
Cunostinte limba engleza – nivel mediu sau avansat;
Permis de conducere categoria B, cu minimum 2 ani de experienta.

Descrierea jobului

Descrierea jobului si responsabilitatile viitorului coleg:

Va livra/prelua autoturismele oferite spre inchiriere;
Va avea atributii specifice de intretinere parc auto;
Va interactiona direct cu clientii si va reprezenta compania in relatia cu acestia;
Va prelua si confirma rezervari, va solutiona solicitarile venite pe e-mail sau telefon, va face legatura intre departamentele specifice;
Va raporta activitatea zilnica superiorului direct.

Beneficii:

Pachetul salarial este format din salariul de bază + bonuri de masă.
Abonament medical la o clinică privată.
Încurajăm oamenii să facă mișcare, prin urmare decontăm 50% din abonamentul la sală (sau altă formă de mișcare aleasă de tine).
Oportunități de creștere în cadrul companiei, în funcție de performanță și gradul de implicare.
Investim în oameni și oferim suport pentru dezvoltare personală (cărți, cursuri).
Suntem implicați în problemele comunității din care facem parte, de aceea ai posibilitatea să produci o schimbare cu ajutorul Fundației Autonom.

Autonom este singura companie românească care a primit titlul de Best Employer timp de 4 ani consecutiv. Aceeași distincție am primit-o anul acesta în cadrul galei Business Review Awards.
În 2018 ne-am alăturat comunității celor 123 de organizații recunoscute de WorldBlu la nivel mondial, care promovează principiile democratice și încurajează libertatea la locul de muncă.
Avem cea mai extinsă rețea de mobilitate din România, cu flotă de peste 8000 de autoturisme noi și 44 de agenții în 33 de orașe.
Misiunea noastră este de a oferi servicii ireproșabile la prețuri oneste.
Mai multe detalii găsiți pe www.autonom.ro și leasingoperational.com.

Expirat
AGENT RENT A CAR - BUCURESTI  -  AUTONOM RENT A CAR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles