Agent Rent A Car Aeroport Otopeni

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Enterprise Rent A Car este in cautarea unui coleg pentru postul de Agent Servicii Clienti Parcare in Otopeni.

Daca prezinta interes, asteptam Cv-ul tau.

Candidatul ideal:
  • Capabil sa respecte termenele limita;
  • Disponibil pentru deplasari in afara orasului;
  • Ordonat si organizat;
  • Bune abilitati de vanzare si negociere;
  • Prezenta agreabila;
  • Experienta anteroiara in activitati care au implicat relationarea sociala reprezinta un plus;
  • Bune cunostinte de limba engleza si operare sisteme de rezervari.

Descrierea jobului

  • Pregateste autoturismele pentru livrarea catre client;
  • Livreaza autoturismele catre clienti;
  • Intocmeste documentele specifice contractului de inchiriere;
  • Preia autoturismele de la clienti;
  • Ofera suport si mentenanta pentru flota auto.

Inainte de a aplica la aceasta pozitie, va invitam sa accesati urmatorul link: https://www.eurolines-group.ro/docs/politica-confidentialitate.pdf pentru a va informa despre modul in care Grupul Eurolines Romania prelucreaza datele dvs. personale. Vor fi contactati doar candidatii selectati.
Publicat 20 sept. 2021 Reactualizat 18 oct. 2021 Expiră 20 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos