Agent relatii clienti

Teamnet Asig S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Persoana dinamica;
- Customer-oriented;
- Vorbitoare de limba engleza;
- Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Preluarea clientilor companiei din aeroport sau de la biroul companiei;
- Predarea masinilor rezervate catre acestia;
- Preluarea masinilor la retur de la clientii nostri.

OFERIM:
- Salariul minim 2500 Ron/Net;
- Bonuri de masa;
- Bonusuri de performanta;
- Program de lucru flexibil;
- Decontarea transportului.

Companie din domeniul inchirierilor auto ce activeaza ca reprezentant al Priceless RAC din Statele Unite ale Americii.
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.