Publicat 22 Apr 2008 | Reactualizat 21 Mai 2008 | Expiră 23 Mai 2008

Agent / Referent Turism

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana tanara, dinamica, sociabila, cu experienta anterioara in domeniul turismului ,eficienta, bine organizata, cu usurinta in a vorbi cu clientii.
Studiile superioare, cunoasterea cel putin a unei limbi straine, de preferinta engleza, cunostiinte PC,toate acestea constituie avantaje.

Descrierea jobului

intocmire de oferte turistice;
vanzarea pachetelor catre clienti;
efectuarea de rezervari in sistemele de rezervari ale agentiei;
urmarirea incasarilor si platilor pentru rezervarile proprii;
derularea de diverse alte activitati in vederea atingerii obiectivelor firmei;
pastrarea confidentialitatii informatiilor.

Se ofera salariu de baza atractiv, bonusuri, prime,telefon.

Agentia de turism Touroperatoare SINCO TRAVEL a luat fiinta din pasiune si din dorinta de a oferi clientilor cea mai completa gama de servicii turistice, un touroperator care isi propune sa ofere programe variate si de calitate.
Eforturile echipei noastre se concentreaza in permanenta asupra diversificarii serviciilor turistice oferite clientilor si in special asupra calitatii acestora, prin dinamismul, profesionalismul si flexibilitatea cu care lucram.

Expirat
Agent / Referent Turism  -  Sinco Travel