Publicat 23 Oct 2019 | Reactualizat 20 Nov 2019 | Expiră 22 Nov 2019

AGENT PROCESARE COMENZI PIESE

1 post

Candidatul ideal

  • Studii superioare, de preferinta indomeniul tehnic (auto prezinta avantaj).
  • Experienta relevanta in identificare de piese AUTO in special pentru camioane. (cataloage electronice)
  • Proactiv, orientat spre obtinerea de rezultate.
  • Persoana creativa si organizata. Avantaje la optimizarea proceselor de identificare si achizitie.
  • Cunostinte avansate operare PC .
  • Comunicativ, deschis pentru ideea de nou.
  • Seriozitate, flexibilitate, dinanism.

Descrierea jobului

  • Identificare de piese auto camioane. (cataloage electronice)
  • Identificarea si intocmirea ofertelor comerciale in programe de specialitate.
  • Promovarea si vanzarea produselor companiei.
  • Intocmirea de analize si rapoarte periodice privitoare la modificari sau optimizari ale portofoliului de produse ale companiei.
  • Participare la inovare, creare stocuri, promovare produse.

Beneficii oferite
  • Oportunitati de dezvoltare/promovare profesionala intr-o companie multinationala.
  • Pachet salarial atractiv, corelat cu performantele.
  • Mediu de lucru profesional, toate instrumentele necesare activitatii.
  • Bonusuri in functie de performante.
  • Integrarea intr-o echipa dinamica,pozitiva, atmosfera de respect si colegialitate.

Descrierea companiei

MEC - DIESEL SEE SRL

AGENT PROCESARE COMENZI PIESE  -  MEC - DIESEL SEE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles