Publicat 04 Feb 2020 | Expiră 06 Mar 2020

Agent procedural

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti proaspat absolvent de studii superioare?
Iti doresti un start in cariera? Un mediu de lucru placut si relaxant?
Daca esti serios/oasa si cu chef de munca, trimite-ne un CV.
Te vom contacta!

Descrierea jobului

- activitati de secretariat
- indosariere, arhivare, completare registre
- preluare apeluri telefonice, functii xerox, fax, email
- redactare documente
- distribuire si indosariere corespondenta

In cadrul biroului veti intalni o echipa tanara si dinamica, caracterizata de profesionalism, care isi concentreaza eforturile in a oferi servicii de calitate in ceea ce priveste executarea silita, raspunzand cu promptitudine solicitarilor clientilor. Formata din absolventi ai facultatilor de drept si economie, echipa este completata de personal calificat, cu studii I.T., tehnice si de secretariat.

In vederea indeplinirii cu celeritate a actelor de procedura specifice activitatii prestate, biroul nostru colaboreaza cu specialisti din toate domeniile adiacente executarii silite (experti evaluatori, experti contabili, ingineri de cadastru, specialisti in constructii civile si industriale, notari, avocati, societati de presa, detectivi etc.) ceea ce conferă un plus de eficienta in solutionarea cauzelor instrumentate.

Expirat
Agent procedural  -  BUJOREANU Ş. GEORGE-CRISTIAN-BIROU EXECUTOR JUDECATORESC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles