Publicat 28 Mai 2008 | Reactualizat 26 Iun 2008 | Expiră 28 Iun 2008

Agent pentu comercializarea fronturilor MDF

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agent pentru comercializarea fronturilor MDF

Descrierea jobului

Firma anagajează agent pentru comercializarea fronturilor MDF şi mobilier. Se cere: seriozitate, cunoaşterea limbi maghiare, experienţă în domeniu - avantaj. Se oferă salar fix + procente din
vânzări. Aşteptăm CV - le, de la persoane care deţin maşină proprie, la adresa de mail: boribrig@rdslink.ro, bordo@bor-do.ro

Descrierea companiei

Fabricarea de mobilă pentru birouri şi magazine

Expirat
Agent pentu comercializarea fronturilor MDF  -  SC ROM FRONT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles