de ani Fără Frică...

Publicat 15 Mar 2019 | Reactualizat 12 Apr 2019 | Expiră 15 Apr 2019

AGENT PAZA

9 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sa poata lucra in ture si program prelungit atunci candnecesitatile operationale o impun;
Sa fie persoana disciplinata, cu memorie buna, sa reactioneze rapid, sa aiba conditie fizica buna;
Să posede un bun spirit organizatoric;
Să aiba un bun spirit de echipă;
Să aiba spirit intuitiv;
Să ştie să comunice şi să reacţioneze pozitiv în eventuale situaţii neaşteptate;
Experienta in seuritare aeroportuara este un plus;
Cunostinte operare PC, reprezinta avantaj;
Atestat de agent de paza, reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

Protejeaza proprietatea, mijloacele fixe si mobile, salariatii MENZIES AVIATION CARGO ROMANIA;
Monitorizeaza activitatea intrarilor si iesirilor mijloacelor auto in si din incinta;
Monitorizeaza activitatea personalului la intrarea/iesirea cladirii incinta;
Monitorizeaza si protejeaza mijloacele fixe si mobile ce se afla in proprietatea Menzies Cargo Aviation;
Opereaza registrele de evidenta intari/iesiri.

Beneficii oferite:
• mediu de lucru profesionist;
• posibilitati reale de promovare;
• training-uri;
• bonuri de masa;
• asigurare medicala si asigurare de viata;
• pachet salarial motivant.

SC MENZIES AVIATION ROMANIA SA, membra a grupului Menzies Aviation PLC (www.menziesaviation.com), a doua cea mai mare companie de handling din lume care deserveste, pe diverse Aeroporturi Internationale, majoritatea companiilor aeriene care transporta pasageri si/sau cargo, cu puncte de lucru in 246 de statii in lume (5 continente), cu peste 22.000 angajati, singura companie de handling care presteaza servicii pe 7 Aeroporturi din Romania

Expirat
AGENT PAZA  -  MENZIES AVIATION

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles