Publicat 23 Mai 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Agent paza / Portar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINŢE:
Sănătos clinic;
Apt pentru a lucra în program de noapte;
Studii medii;
Calificat ca agent de pază cu atestat eliberat de M.A.I.;
Experiență obligatorie în domeniu.

DOCUMENTE SOLICITATE
C.V.;
Cazier judiciar;
Acte privind calificarea și atestarea ca agent de pază.

Descrierea jobului

Prezintă un avantaj dacă candidatul deține atestat de fochist și permis de conducere.

Descrierea companiei

Asociatia profesionala a avocatilor din Bucuresti.

Vă rugăm să trimiteti CV şi scrisoare de intenție la fax nr. 021.312.66.62 sau e-mail elena.hirdau@baroul-bucuresti.ro.
Informații suplimentare la tel: 021.314.39.99 între orele 10 – 14.

Expirat
Agent paza / Portar  -  Baroul Bucuresti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles