Publicat 31 Oct 2008 | Reactualizat 02 Nov 2008 | Expiră 01 Dec 2008

Agent paza, Paznic

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- spirit practic si organizatoric;
- moralitate si competenta profesionala;
- sa nu aiba condamnari pentru savarsirea infractiunilor prevazute de Codul Penal;
- sa nu fie urmarit penal sau judecat pentru savarsirea infractiunilor prevazute de Codul Penal;
- varsta minima 18 ani.

Descrierea jobului

Paza si protectie pentru diverse obiective.
Instruire pentru calificarea ca agent de paza.
Asigurarea transportului.

SC C&I&S GUARD SERV SRL, ca parte a grupului de firme C&I, este licentiata de Ministerul Administratiei si Internelor pentru a desfasura activitati de asigurarea pazei si protectiei bunurilor, obiectivelor si valorilor si servicii de consultanta.
Compania activeaza din anul 2006.

Expirat
Agent paza, Paznic  -  SC C&I&S GUARD SERV SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles