Publicat 11 Sep 2008 | Expiră 07 Oct 2008

Agent Operator call center / vanzari / turism - franceza

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Limba franceza avansat;
Studii medii/superioare
Cunostinte operare PC: Word, Excel, internet
Abilitati de consiliere si negociere, perseverenta si rabdare
Rezistenta la stres si la convorbiri telefonice pe toata durata programului de lucru
Atitudine pozitiva si dinamica, fire organizata, ambitioasa
Experienta in domeniu este binevenita

Descrierea jobului

Prezinta produsele companiei, impreuna cu oferta comerciala
Realizeaza si creste volumul de vanzari, in functie de target
Intocmeste facturi proforme, contract si chitante (computerizat)
Contribuie activ la munca echipei

Se ofera:

Salariu fix si bonusuri importante
Abonament gratuit la o clinica medicala privata
Training
Mediu de lucru profesionist in cadrul unei echipe tinere si dinamice
Sansa de a construi o cariera in vanzari
Oportunitati de crestere si promovare in cadrul companiei
Conditii de munca foarte bune (va oferim fructe zilnic, reviste si o sala de jocuri...)

Puteti aplica si pe mail, la adresa teo@olotels.com

Olotels.com - Companie internationala specializata in turism European

Societatea noastra isi are sediul in centrul Bucurestiului si se ocupa de vacantele si deplasarile profesionale ale clientilor sai internationali. Avem o reputatie excelenta, cunostinte vaste in domeniu si lucram cu lideri in turism.
Rezultatele noastre in continua crestere ne determina sa cautam noi colaboratori.

Expirat
Agent Operator call center / vanzari / turism - franceza  -  Olotels.com