Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Agent Ofertare Servicii si Echipamente Tehnice HVAC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare, de preferinta tehnice (Facultatea de Instalatii, constituie avantaj)
- excelente abilitati de comunicare si putere de convingere
- experienta in promovarea si vanzarea de servicii si echipamente termice, climatizare, sanitare constituie un avantaj
- initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor
- dorinta de a reusi

Descrierea jobului

- promoveaza si vinde serviciile si echipamentele companiei
- planifica si urmareste vanzarea pe zona alocata
- gestioneaza portofoliul de clienti din zona pe care o administreaza
- intocmeste rapoarte privind activitatea de vanzare si promovare
- disponibilitate pentru activitate de teren
- programe de training tehnic si vanzari
- pachet salarial atractiv, corelat cu rezultatele
- auto, laptop, telefon

- experienta de peste 28 de ani pe piata serviciilor si echipamentelor termice – sanitare din Romania si Germania
- orientata catre client
- ofera un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa dinamica

Expirat
Agent Ofertare Servicii si Echipamente Tehnice HVAC  -  Lpv Service Consult