Publicat 27 Oct 2008 | Reactualizat 20 Nov 2008 | Expiră 21 Dec 2008

AGENT MONITORIZARE PRETURI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Minim studii medii;
Concentrare, memorie, viteza; organizare
Dinamic, activ; spirit deschis, atitudine pozitiva

Descrierea jobului

Viziteaza magazinele din planul de monitorizare
Preia preturile produselor din magazinele concurente (cu care, de regula, exista acorduri), pe suport informatic sau pe hartie
Introduce datele in sistem, verifica si remediaza erorile aparute

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 175.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Ai mai multe variante de a ne trimite CV-ul tau:

* Aplici direct pe site la acest job
* La numarul de fax 021 408 02 69
* Completezi direct formularul electronic CV online de pe site-ul www.auchan.ro
* Prin email la adresa: resurseumane@auchan.ro

Expirat
AGENT MONITORIZARE PRETURI  -  MGV Distri-Hiper SA- Hipermarket Auchan