Publicat 02 Aug 2007 | Expiră 03 Aug 2007

Agent marketing pensii private

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Persoana dornica de castiguri imediate,din strangerea de adeziuni pentru PENSIILE PRIVATE
-Personalitate placuta cu foarte bune abilitati de comunicare;
-Abilitati de negociere;
-Orientare spre rezultate;
-Persoane ambitioase si dinamice, dornice de control asupra castigurilor;
-Experienta in vanzari directe constituie un avantaj.
-Prezinta un avantaj sa fie absolventi studii superioare sau in ani terminali

Descrierea jobului

-oferirea de consultanta financiara in domeniul pensiilor private
-avantaje oferite de legea pensiilor private obligatorii
-training de specialitate,continuu si gratuit
-mediu de lucru profesional si concurential
-logistica pusa la dispozitie de companie
-plan de cariera
-dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin promovarea serviciilor financiare oferite de Companie;

Compania britanica AVIVA este lider european pe piata pensiilor private si a asigurarilor de viata, avand o experienta de peste 300 de ani in domeniu. AVIVA incepand cu anul 2000 este prezenta si pe piata romaneasca. Experienta castigata in ani si onestitatea in relatiile cu partenerii ne ajuta sa oferin servicii de incredere clientilor nostri

Expirat
Agent marketing pensii private  -  AV Pensii Private

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles